O Eggs Product

Jesteśmy częścią Grupy Woźniak - polskiego holdingu założonego w 1986 roku, specjalizującego się w produkcji jaj i ich przetworach. Podmiotami należącymi do Grupy Woźniak są producenci jaj, m.in.: Fermy Woźniak - jeden z największych polskich producentów jaj konsumpcyjnych w Polsce, ale i w Europie. Dziedzictwo Woźniaka gwarantuje wysoką jakość surowca, który jest głównym dostawcą marki Eggs Product należącej do Grupy Woźniak.

 

 

Klient

Klient

Nasz rynek zorientowany jest na klienta i konsumenta i jego potrzeby, to on nas inspiruje i wyznacza kierunki naszych działań.

Relacje

Relacje

Wierzymy, że nowoczesny biznes powinien być organiczny, otwarty i pamiętać o tym, że oparty jest na relacjach.

Zrównoważony Rozwój

Zrównoważony Rozwój

Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakość naszych produktów, optymalizowanie procesu wytwórczego szanując zasoby naturalne.

Innowacje

Innowacje

Dążymy do perfekcji i ciągłego rozwoju, nieustannie wprowadzając innowacyjne rozwiązania, aby współpraca z naszymi klientami była efektywna i inspirująca.

O firmie

Eggs Product to połączenie wieloletniego doświadczenia wraz z potrzebami dynamicznie rozwijającego się rynku spożywczego. Naszą misją i celem jest nie tylko odpowiadać na jego wymagania, ale również kreować przyszłość tworząc innowacyjne produkty. Tworzymy bogate portfolio produktów dla FMCG i HoReCa, w oparciu o innowacyjny park technologiczny wspierające biznes spożywczy na świecie.

Poznaj nas i zobacz, jak wygląda proces produkcyjny płynów i proszków jajecznych

Filozofia biznesu w Grupie Woźniak oparta jest na zintegrowanym
procesie produkcji, który nadzorujemy na każdym
etapie. Dzięki niemu oferujemy najwyższą jakość
i bezpieczeństwo naszych produktów.

Zintegrowany proces produkcji Zintegrowany proces produkcji